O Firmě

_mg_7720-minJsme malá rodinná firma. Od založení firmy v roce 1992 se zabýváme třískovým obráběním všech druhů ocelí, barevných kovů i nekovových materiálů. Specializujeme se především na kusovou a malosériovou výrobu.   Vše jsme schopni dodávat včetně povrchových úprav (elox, zinek, černění) a tepelného zpracování (kalení, cementace, nitridace). Vysoká kvalita, spolehlivost dodávek a kontrola rozměrové přesnosti i kvality povrchu je pro nás samozřejmostí. Náš strojový park s příslušenstvím může svým zákazníkům nabídnout obrábění tvarově velmi složitých součástí.

Obrábění na CNC strojích

Zde jsme schopni nabídnout mnohaletou zkušenost a s tím spojený kompletní technologický balíček služeb. Naší momentální specializací je CNC frézování  3 osy a CNC soustružení , kde můžeme nabídnout zákazníkům strojní vybavení a zázemí pro velmi přesné obrábění požadovaných součástí. V současné době jsme schopni nabídnout CNC frézováni v 5 osách obrobení složitých tvarových dílů.

 

Snažíme se zajistit kvalitní výrobu součástí od prvního požadavku až po kompletní dodání. Každou zakázku se snažíme posuzovat individuálně (dle velikosti, náročnosti atd…) a nastavit přesně dle požadavků zákazníka. Naším cílem je nabídnout odpovídající kvalitu, rychlost, cenu a spolehlivost.

Naši zákazníci jsou z mnoha odvětví strojírenského průmyslu:

  • TAD
  • VF
  • ČDH
  • AQUAdem
  • ČEVOR